Aktualizace

 

Aktualizace odkazů byla naposledy provedena 16.5.2007 v 1:34:09

 

Poslední vložené odkazy: Brutální Výíři.

 

 

 

 

Odkazy

 

No, nyní se tak trochu pokusím vysvětlit obsah jednotlivých sekcí:

 

  • Akce -> jakékoliv předem prověřené akce

 

  • Dračí doupě -> snad vše, co se DrD týče - obsahuje jak odkazy na stránky s různými doplňkami, atd... ale obsahuje i oskazy na vejpopulárnější a nejlepší servery, kde se dá Dračí doupě hrát online.

 

  • Fantasy stránky -> hromadu odkazů, které nějak souvisí s fantasy tématikou... jedná se např o odkazy na skupiny historického šermu či klasických bojovníků, kteří jezdí na dřevárny... také se zde můžete setkat např. s Hvězdnou bránou alias StarGate... atd.

 

  • Hry -> pod touto sekcí mnoho odkazů nenajdete... nicméně jsou zde odkazy na několik stránek, které vám pomohou buď částečně načerpat inspiraci a nebo vám pomohou se trochu odreagovat při věčným brouzdáním internetem!

 

  • Programy a utility -> odkazy na nejběžnější prográmky pod sluncem - programy na ICQ komunikaci..., antiviry, grafické programy, šifrovací zázrak, vypalovací komplet... :)

 

  • Vyhledávače -> prostě nejpoužívanější vyhledávače a katalogy... těch zahraničních zde moc neuvádím - pouze ty nejzákladnější! Nečekejte žádné vyhledávače nebo stránky, které snad obsahují hack, crack, warez, porno, sex nebo nějaké plné verze her či něco takového!

 

  • Zajímavé adresy -> zde je vše, co by se prostě mohlo hodit - chaty ("kecání" s lidmi v reálném čase), různé vtípky a legrační stránky na odreagování, stránka levných a kvalitních kovářů, volná místa na úřadech práce, sexuální polohy...

 

 

 

Reklama banner za banner (jeden za jeden):

 

 

 

Náše bannery:

 

 

 

 

 

 

    

    


 

Poddomény tajemno.net

 

Tajemno.net

moje Tajemno

mapa stránek