Aktualizace

 

Aktualizace odkazů byla naposledy provedena 16.5.2007 v 1:34:09

 

Poslední vložené odkazy: Brutální Výíři.

 

 

 

 

Zajímavé odkazy na zajímavé adresy!

 

Chaty - stránky pro komunikaci v reálném čase

Alík - pokec pro mladé...

Lidé - další z navštěvovaných serverů, velká sbírka smajlíků!

XChat - jeden z nejnavštěvovanějších chatových serverů u nás

 
Servery, které slouží ke komunikaci v reálném čase s vašimi přáteli nebo úplně cizími lidmi.

 

Vtipy a ftipné stránky

Doodie - trochu drsnější humor! Nebudu radši rozepisovat...

Ftípky - tisíce obrázků, spousty animací, her... největší vtipný server!

 
Servery, které dokáží opravdu rozesmát i toho nejzarytějšího bručouna. Myslím, že si určitě vyberete. Jak již mezi animacemi, obrázky, zvyky, tak třeba i mezi vtipnými SMSkami... :)

 

Kostým - Takový malý rozcestník - stránka věnovaná šermu, kuším, odívání a historii... Po řádném prohlédnutí najdete i odkazy na jiné stránky plné dobových věcí (šerm, tanec, kostýmy, zbraně...).

 

KOVEX - ARS, spol. s r.o. - Umělecké kovářství a zámečnictví za výborné ceny. V nabídce mají meče, zbroje, sekery, ozdobné mříže, svícny...

 

Polohy - Sexuální polohy - kompletní průvodce sexu... Fakt pěkný! žádný porno!!! Mimo informací o milování a polohách zde taktéž najdete sem tam nějakou roztomilou hru pro odreagování, popř. pěkné ankety.

 

THC Radio - Všechna možná WEBová rádia... Stránka je i v české verzi, takže není problém se zorientovat. Rádia jsou zde roztříděna podle stylu hudby, kterou hrají.

 

Vlak-Bus - Tak, zde si můžete najít nějaký autobusový nebo vlakový spoj. Hledat se zde může klidně i týden dopředu. K tomuto nemám co říkat.

 

Živě - Velký server plný různých informačních zpráv. Každý týden se tu objeví velké množství zpráv z domova i ze světa... z oblasti počítačů i třeba financí... :)

 

 

Náše bannery:

 

 

 

 

 

 

    

    


 

Poddomény tajemno.net

 

Tajemno.net

moje Tajemno

mapa stránek