Aktualizace

 

Aktualizace odkazů byla naposledy provedena 16.5.2007 v 1:34:09

 

Poslední vložené odkazy: Brutální Výíři.

 

 

 

 

Fantasy stránky

 

Fantasy skupiny

Brutální Výíři - Další ze zajímavých fantasy skupin, které se potulují po Česká republice. ;) Podívejte se jim na web. ;)

 

Mormegil - Další ze skupin dřevěného šermu (tentokráte z Jablonce nad Nisou). Mimochodem se sem tam vyskytnou na akcích jako je BPA či Bitva o Azeroth. ;)

 

Rosenthal - Zajímavě dělané stránky známé šermířské skupiny. Pokud jste o jich ještě nic neslyšeli, tak to je velká škoda. Buď nejezdíte na dřevárny a nebo se nezajímáte o ostatní fantasy skupiny...

 

Altar - Nakladatelství ALTAR zná jistě každý, kdo se někdy stkal s pojmem jako je např. Dračí doupě nebo faktasy hra na hrdiny! Stránka funguje jako jakýsi rozcestník... obsahuje informace o nakladatelství titulech a kdo ví co všechno ještě! :) Mimochodem... hledáte-li nějaký modul do Dračího doupěte, projděte si ceníky a objednávejte!

 

Asociace Fantasy - Server ASF jistě příliš představovat nemusím. Jedná se o jeden z nejnavštěvovanějších serverů, které se zabývají fantasy tématikou! Velmi si zde pochvaluji proslulý kalendář dřeváren, který je zde na velmi pěkné úrovni!

 

Book of the Dragon - Název stránky není jen někaký výplod přírody, ale jedná se o vystižné označení obsahu stránek. Vše je totiž vytvořeno jako velká kniha (opravdu dobrý nápad).

 

Černý rytíř - Magic, Pán prstenů, Herry Potter, Mage Knight, Star Wars, Pokémon, Vampire, Warhammer, Warhammer 40000, Mage Knight, Dračí doupě, Dungeons&Dragons...

 

Fantasy Planet - Další z obřích portálů! Tento pro změnu obsahuje relativně rozsáhlou galerii velmi zajímavých obrazů + ještě větší výber různých knih a titulů! Mimochodem kdo se zajímá o filmy (hlavně Pána prstenů), tak nezapomeňte navštívit tuto stránku.

 

Fantasy-Scifi - Úžasná stránka! Obsahuje snad veškeré informace o J.J.R.Tolkienovi + jeho velkolepém díle - Pán prstenů. Také zde najdete mnoho informací se se stejnojmeného filmu týče (postavy, galerie, recenze...). Taktéž mohu vřele doporučit!

 

Genesis Excogitatus - Jedna z dalších RPG her na hrdiny odehrávající se ve velmi blízké budoucnosti na planetě Gaia. No, posuďte sami...

 

LEGIE - databáze knih Fantasy a Sci-Fi - Server o scifi a fantasy knihách vydaných v ČR, SK nebo Československu; autoři, série, povídky. Možnost hodnocení, komentářů; tvorba vlastní knihovny.

 

Siranie - Graficky zdařilý WEB o jednom z fantasy světů. WEB je nádherně roztříděn! Najdete zde jak bohy onoho světa, tak i jazyky, národy, země (prostě vše potřebné pro plnohodnotné hraní).

 

Westgard - Další z povedených fantasy kreslených komixů. Fakt velmi povedené... mohu vřele doporučit. Myslím, že po důkladném prohledání stránek vás to může k ledasčemu inspirovat! :)

 

 

Náše bannery:

 

 

 

 

 

 

    

    


 

Poddomény tajemno.net

 

Tajemno.net

moje Tajemno

mapa stránek