Aktualizace

 

Aktualizace odkazů byla naposledy provedena 16.5.2007 v 1:34:09

 

Poslední vložené odkazy: Brutální Výíři.

 

 

 

 

Dračí doupě

 

Abarin - Dračí doupě po internetu. Nové verze celého systému by měla zajišťovat novější a přehlednější vlastnosti celého WEBu... Příliš informací k tomu na stránkách nenajdete, ale třeba se to časem nějak zlepší... :) Kdo ví?!

 

Andor - Rychle se rozvíjející WEB (co se do obsahu i návštěvnosti týče)! Jedná se o server pro hraní DrD online (velmi povedený), nicméně se zde nemusíte setkat pouze s hráči DrD, ale klidně i hráči jiných fantasy online her. Celkově bych to shrnul jako dobrý WEB s velkou budoucností... :)

 

Aragorn - Online herna Dračího doupěte. Je to další z konkurence serverů Andor.cz a Abarin.cz :) Co se kvality a návštěvnosti týče, tak to docela ujde... No, hold se hraní DrD online v České republice moc neprosadilo. :(

 

Dračí doupě - Myslím, že tento "gigant" na českém WEBu snad ani nemusím extra představovat a seznamovat veřenost s jeho obsahem. Jedná se prostě o velmi velký server, který se zabývá Dračím doupětem.

 

Dračí doupě (unas.cz) - Nádherně zpracovaná stránka o dračím doupěti. Velmi příjemný vzhled! Mimojiné obsahuje mnoho dodatků a všemožných doplňků do DrD, takže mohu taktéž vřele doporučit!

 

DrD - Povedená stránka... V poslední době se bohužel netěší příliš velké návštěvnosti, což je docela veliká škoda. Nicméně, je to takový malý konkurent "gigantu" s názvem dracidoupe.cz

 

Esence - Esence je projekt zabývající se hrou Dračí Doupě, ale také Fantasy a Sci-fi jako celku. Recenze knih a her, povídky, smyšlené rozhovory s postavamy z knih.

 

Mysteria - Pěkně graficky zpracovaná stránka co se týče obsahu a aktualizace, tak je na velmi dobré úrovni... Přehlednost stránek také nezaostává! Prostě pěkné! :)

 

Taria - Stránky venované jednomu velkémi světu (her na hrdiny). Taria není pouze rozšiřující balíček informací, ale několik vělkých rozsáhlých modulů! Mohu doporučit jak začínajícím, tak i pokročilejším PJ!

 

 

Náše bannery:

 

 

 

 

 

 

    

    


 

Poddomény tajemno.net

 

Tajemno.net

moje Tajemno

mapa stránek