Aktualizace

 

Aktualizace odkazů byla naposledy provedena 16.5.2007 v 1:34:09

 

Poslední vložené odkazy: Brutální Výíři.

 

 

 

 

Akce (normální i fantasy)

 

Bitva o Azeroth - Fantasy akce - dřevárna (bitva), který je vytvořena na motivy nedné nádherné hry s názvem Warcraft III! Na bojišti se můžete setkat se všemi národy (lidé, orkové, elfové i nemrtví) i ostatní postavičky typu vesničani, atd. Jo a sem tam můžete zabloudit ve hvozdu... :)

 

Bitva pěti armád - Často navštěvovaná dřevárna (bitva)... Koná se v SEVERNÍCH ČECHÁCH blízko České Lípy! Je to snad největší dřevárna v tomto kraji. Každým rokem se jí účastní větší počet hráčů. Stránka je relativně pravidelně aktualizována a před bitvou obsahuje všechny případné informace. Co se organizace týče, tak si myslím, že je na velmi dobré úrovni! Obšem, né vždy platí - čím více lidí, tím je akce lepší...

 

Cintra - Válka o Cintru je bojová hra pro děti, fantasy bitva s dřevěnými zbraněmi v přírodě. Pořádá ji roverská družina Glaurung a další. Stránka je taktéž přehledná a není problém zde najít to, co je potřeba. Reportáže se taktéž dají číst! Co víc si můžeme přát, že? :)

 

Zlenice - další z těch velkých bitev, které se na území České republiky konají... Vřele doporučuji navštívit stránky této akce! Najdete tam jak pravidla, tak i všemožné recenze, galerii, přihlášku, atd.

 

 

Náše bannery:

 

 

 

 

 

 

    

    


 

Poddomény tajemno.net

 

Tajemno.net

moje Tajemno

mapa stránek