Fotky Aphraela

No tak asi takhle... Jestli zde čekáte, že tu snad uvidíte mé fotografie, tak to jste se tedy zmejlili... Ale když se podíváte do Galerie, tak je tam určitě najdete. Kdo hledá, tak určitě najde! :)

 

Kde mě najdete?

Dále "obhosporařuji" stránku pro začínající fotografy (popis fotoaparátů a jejich funkcí, základy focení, apod.). Jedná se o stránku moje.tajemno.

 

 

Kontakty na autory těchto stránek

 

+ malý životopísek:

 

     Narodil jsem se v Krkonoších (nádherný to kraj...) v malém městečku, které se jmenuje Jilemnice. Mimochodem mají tam na radniční věži pěkné hodiny, kterým se říká opakovačky (přijeďte se podívat, zaposlouchejte se a sami uslyšíte). :)

     V mém nízkém věku jsme se přestěhovali do České Lípy. Úspěšně jsem prošel základní uměleckou školou. To se následně hodilo jak při zpěvu na dřevárnách, tak i při tanci na tanečních či jinde. Ony ty 4 roky zpívání, tancování, ale i rozšířené výuky kreslení se muselo někde promítnout. Po výběrovém řízení jsem se vrhnul na druhý stupeň základní školy a to rovnou do (prý) ekonomické třídy. Znamenalo to však jen to, že mě dokonale naučili psát na stroji a počítači (prostě ze mě udělali sekretářku). Kromě toho nás nás aučili základy programování (abychom později pochopili složitější programy). Na závěr přišla výuka středoškolské matematiky (z toho mi šla občas hlava kolem, ale i to se dalo později celkem pochopit). Hned, jak jsem se dostal z jednoho "průšvihu", tak mě čekal další a to v podobě střední školy. Tedy, abych byl přesný, tak průšvih v podobě školy se jmenoval (a snad stále jmenuje) takhle dlouze: SOŠ, SOU a U Česká Lípa. Zde jsem nastoupil do třídy s velmi zajímavým oborem. Nejprve mi bylo slibováno, jak z nás udělají správce sítí. Jak budeme umět programovat a jak se budeme učit dělat nákresech v CADech. V prvním ročníku bylo vše dobré a nedělo se nic zvláštního. V druhém ročníku už jsme nebyli studijní obor, ale učební. To znamená, že ze čtyřletého oboru s maturitou z nás udělali tříletý s výučním listem. To nás "trochu" naštvalo a tak jsme se začali pídit po dalších věcech. Zjistili jsme, že náš obor, do kterého jsme nastoupili vlastně vůbec neexistuje a že je to náš problém, že to nevíme a že jsme na něj vůbec vlezli, když nám ho nabízeli! Když nás pak začali srovnávat s kuchaři, tak nás to doopravdy namíchlo a o všem co se dělo, se dostalo několik informací do vedení škol a na úřady. Po tomto kroku nám sice někteří zástupci školy vyhrožovali, ale nakonec se vše nějak vyřešilo a byl pokoj. Několikrát se přetisklo vysvědčení, změnil se rozvrh, atd... a do čtvrtého ročníku se již nic výraznějšího nedělo. Resp. až na maturitní ples a na poslední zvonění - to byl ale "úlet". Z maturáku mám doma DVD a z posledního zvonění několik desítek fotek z digitálů. No a do budoucna ještě plánuji nějakou "počítačovou" VOŠ. Pak opravdu možná nějakou vysokou školu a pak pracovat... JUCH!

     Jak vypadám snad ani nemusím ukazovat - to si může každý prohlédnout v podsekci nazvané Foto autora. Časem se zde objevují nějaké "aktuální" fotografie. Ale jak já říkám - fotografy moc lidé nefotí a proto je těch fotografií tak málo!

     Ve volném čase se věnuji především fotografování - fotím různé akce (školní sportovní den, dřevárny, fantasy sešlosti a akce), ale hlavně bych se chtěl stát uznávaným fotografem fantasy akcí... Velmi často jezdím na kole, ale zase to nepřeháním. Tak 50 km za den je taková ta maximální přiměřená vzdálenost, na kterou si klidně troufnu. Je sice pravda, že bych jezdil klidně i více, ale já si spíše užívám krajiny než rychlojízdy. Dále si pak vylezu nějaký ten kopec, rozhlednu či skálu, ale často se dívám i pod zem. Lezu do jeskyní jak veřejně přístupných, tak i přístupných pouze jeskyňářům - tyto neveřejné jeskyně jsou sice o poznání špinavější, ale je to mnohem lepší - adrenalin všude, kam se podíváš... Dále se sem tam objevím v posilovně (když mi roste břicho, či jako příprava na dlouho jízdu na kole, usilovném běhu, šplhání po skalách...). Moje poslední hobby jsou fantasy hry, kde hraji obvykle nějakého pána jeskyně (PJ)...

     Tak to by už mohlo být vše, ne? Jestli vás ještě něco zajímá, pošlete mi pomocí e-mailu či SMS svoje připomínky či dotazy na můj e-mail.

 

Osobní kontakty

Jméno: Aphrael

Bydliště: Česká Lípa

E-maily (veřejné)

 

aphrael@tajemno.net

Poddomény tajemno.net

 

Tajemno.net

moje Tajemno