Aktualizace

 

Poslední upload fotografií byl proveden 2.6.2008 ve 14:36:42

 

Obsah (počet)

 

V celé sekci Galerie se v tuto chvíli nachází celkem 1392 fotografií

 

Poslední vložená fotografie

 

Toto je poslední vložená fotografie:

 

±10 dalších fotografií

 

BPA 2008 (2.6.)   

BPA 2008 (2.6.)   

BPA 2008 (2.6.)   

BPA 2008 (2.6.)   

BPA 2008 (2.6.)   

BPA 2008 (2.6.)   

BPA 2008 (2.6.)   

BPA 2008 (2.6.)   

BPA 2008 (2.6.)   

BPA 2008 (2.6.)   

 

Obsah fotografií

 

Zde na těchto fotografiích najdete proslulou skupinu Měsíčních vlků, kterých jsem taktéž členem. Je zde zachycena v době, když ještě nikdo pořádně netušil, co to znamená dřevárna nebo Zlenice... Také tu jsou fotky z doby, kdy se začalo pravidelně chodit na tréninky a dávat se dohromady... a nakonec tu jsou fotografie, kde již skupina Měsíčních vlků plně funguje! :)

 

Zhotovení fotografií

 

Sem tam se stane, že někdo chce udělat nějakou kopii fotografie a to buď digitální (digitální na fotopapír) a nebo klasické (fotopapír na fotopapír)... Cena za klasickou fotografii se pohybuje v řádech cca 7 Kč za fotografii (při procesu je použita digitální úprava fotografie, vloženo na kvalitní fotopapír Kodak). Převod z digitální do klasické podoby je o něco levnější a o něco méně kvalitnější - cena se pohybuje kolem 5 Kč za fotku. K ceně je pak připočítána cena poštovného, popř. příplatek za dobírku!

 

 

 

Fotogalerie nejen z tréninků Měsíčních vlků

 

Souboj3... :) - souboj s velmi zvláštními zbraněmi (že neuhodnete, kdo to vyhrál - ten, kdo měl nejdelší...) - a to jsme jinak úplně normální... hele, my jsme fakt nechlastali před tímto výkonem - věřte nám!
Bára s holíBára a její hůl - mistr v boji s holí - je fakt nebezpečná... bacha na ní, Drakzovi zlomila meč a né jednoho mužskýho vykastrovala...! A to nemluvím o těch rozštípnutých lebkách...!
CosiCosi - asi nějaký podlý chvat - to muselo bolet - sákra, tenhle snímek fakt nějak nemůžu pobrat... co to tam ti dva vyvádějí?
ČabanČaban - a jeho nádherný obličej :) nevím, jetli to dělá naschvál, ale pokaždé, když na něj někdo namíří objektiv fotoaparátu, tak se začne takhle horzně křenit...
ElitaElita - nejlepší bojovníci z našich řad (jsou fakt dobrý), ale co to nevidím? Kdo se to mezi nás přifařil? Nějaká holka s lukem (Mysuge) a nějaký oggr s mečíkem a šavličkou (Scootey) - ti k nám sice příliš nepatří, ale bojují celkem dobře.
Gidbin v přestrojeníGidbin - v přestrojení mu to docela sekne, ne? :) ten by fakt mohl dělat nějakého potulného mnicha... kdybych měl ještě ten svůj zlodějskej oblek, tak bych mu ho propůjčil - ten by se na něj úplně hodil... zlodějíšek!
HlídkaHlídka - noční hlídka - naštěstí se vůbec nic nestalo (taky komu by se večer chtelo poskakovat po vodárně s meči a riskovat tím, že by je někdo mohl schodit dolů)
KlasikaJeden na jednoho - fotka jako vystřižená :) - pravý, nefalšovaný souboj... (ve zkutečnosti byl zrovna tento souboj velmi nahranej, protože jsme potřebovali nějakou pěknou fotografii, ale nezdá se to, co?)
LukostřelciLukostřelci - pěkně nebezpečná stvoření! :) to, co se stalo po tom, co jsem zmáčknul spoušť klukům teda rozhodně nezapomenu! Za to bych jim měl nějak pokřivit xichty a fotku vložit na nějaký megaWEB s velkou návštěvností!
Meč a kyjMeč × kyj - Gandalf neměl šanci... ono se opravdu bujuje extra špatně proti takovému kyji, síce byl měkkej, ale v rukou jeho nositele měl ohromnou rychlost a pádnost!
Měsíční vlciMěsíční vlci - zakládající členové - alespoň část z celkového původního osazenstva (ten, který se tam válí byl později bohužel vyloučen díky neaktivitě se podílet na tréninzích a jezdit s námi na bitvy)
Měsíční vlciMěsíční vlci s externistou - již větší část Měsíčních vlků v čele s Králem VRKŮ z BPA 2003 a 2004, zde také bohužel nejsme všichni... no, co se dá dělat! Hlavně, že tu jsou ti nejdůležitější, ne? :)
MrtvolaMrtvola - a takhle to vypadá, když se někdo zprotiví Aphraelovi... :) kdysi dávno kolovala po netu i lehká retuše (odmazány nohy - jako, že je fakt ve vzduchu + krvavej obličej + zářící satanův kríž na jeho "kabátu")
Mysuge a její lukMysuge s lukem - ...pěkně to s ním bolelo do hlavy... - Mysuge je totiž děsná zrádkyně a nemíří na tělo, ale vždy mi mířila na hlavu
Nepovolená kombinaceNepovolená kombinace - ale bojovat se s tím dá docela dobře... i když to tak nevypadá, tak ty meče zase tak těžké nejsou, ale žádný bambusáci to také nejsou! Jsou to prostě kvalitní, ale lehké meče...
OdpočinekOdpočinek - volná hodinka po bitvě (ono to bylo spíše čekání na další bojovníky před bitvou, ale něco se sem napsat musí, ne? :))
Pokročilý bojovníciPokročilý bojovníci - naše známá grupa... (ten úplně v levo a ta dívčina s palcátama k nám moc nepatří) - zbytek z leva (nahoře): Čaban, Drakz, Aimirin, Moby, Gidbin a Satan-men
PřesilaPřesila - všichni na jednoho, jeden na všechny - a tak to vypadá, když Drakz moc kecá a ostatní se na něj sesypou... patří mu to... :) (jů, já jsem tak škodolibej)
RákosníkRákosník - přezdívaný Smrdiprst - příště mu musím nějak lehce připomenout, že si z hlavy nesundal tu ruku jednoho ze svých nepřátel... to víte, rákosníci z bažin jsou hrozný zvířata!!!
RytířRytíř - drsný Mafioso (pro tohodle nemám slov... copyright by Microsoft©) - velkej "dřevák" :)
Souboj s tyčemiSouboj s tyčemi - taková "malá" a velmi "bezpečná" rozcvička... au, au, au... to bolí! Chudáci prstíčky, chudák hlavička, chudák rozkrok... au, au, auuuuu! Fakt to bolí!!!
StarciStarci - naše úplně první začátky s šermem a dřevárnama vůbec! To víte, v dobách minulých žádné barevní filmy nebyly a tak se muselo fotit na černobílý materiál.
Střelci v akciStřelci v akci - Čaban a Radek sestřelující civilisty - no co... nemaj se nám plíst do bitvy (já jsem vždycky říkal, že civilisté nemají na bitvě co dělat)
VenkuVe volné přírodě - klasika - jeden na jednoho - tak tohle je jeden z těch úplně prvních tréninků, které se v České Lípě a okolí začaly provádět! V té době nás měli všichni za blázny a jak jsme na tom nyní? Kam jedeme, tam vítězíme!
VyčkáváníVyčkávání - Drakz si očkem měří své protivníky, čeká na jejich výpady, ale neví, že jsem na něj všichni smluvení... že bude za chvilku obklíčen a brutálně zavražděn párátky... :)

 

 

Náše bannery:

 

 

 

 

 

 

    

    


 

Poddomény tajemno.net

 

Tajemno.net

moje Tajemno

mapa stránek