Aktualizace

 

Poslední upload fotografií byl proveden 2.6.2008 ve 14:36:42

 

Obsah (počet)

 

V celé sekci Galerie se v tuto chvíli nachází celkem 1392 fotografií

 

Poslední vložená fotografie

 

Toto je poslední vložená fotografie:

 

±10 dalších fotografií

 

BPA 2008 (2.6.)   

BPA 2008 (2.6.)   

BPA 2008 (2.6.)   

BPA 2008 (2.6.)   

BPA 2008 (2.6.)   

BPA 2008 (2.6.)   

BPA 2008 (2.6.)   

BPA 2008 (2.6.)   

BPA 2008 (2.6.)   

BPA 2008 (2.6.)   

 

 

 

Fotogalerie osob

 

     Kluci (chlapy) - mužský

AcornAcorn - další z velkých pohodářů a kvalitních kámošů, kteří jen tak nezklamou (mimo to se jedná o zdatného šermíře - takže bacha na něj - je fakt zákeřnej).
ArafatArafat - Móóóoooc milej človíček. Je pro každou srandu. Až je malý a mladý - nebojí se ničeho! Prostě perfektní člověk nejeneom na bitvy, ale prostě na cokoliv. Mimo to se díky své velikosti procpe téměř všude. :)
ArmorikArmorik - Jeden z dalších suprovejch válečníků a nejenom to. Jedná se o člověka, který dokáže odložit svůj meč... roztáhne plášť a upeče pro své milované příznivce nějakou tu ptákovinu (kuřátko).
BaldonBaldon - Dobrej člověk, co se bitev týče... fajnovej organizátor, co se všemožných akcí týče... a jinak OK člověk! :) Večer u ohníčku je s ním občas až moc veliká sranda (ale to je dlouhá historie).
RKevinDagon - jeden z nejpohodovějších brejlařů... a to, že o něm všichni říkají, že je flákač rozhodně není pravda... línějšího brejlaře jsem fakticky neviděl (neuraž se, ano?!)!
GidbinBobi Gidbin Tvarůžek Rákosník Bukelín Exot Kokojambo - prostě rudohlav... - nejpohodovější človíček zAKCE Brejle
Jouda... :)Bráška - když mu bylo 5 let, fešák co? Mohl bych vždycky po roce udělat další fotečku co? Až mu bude tak 110, tak tu bude fotek...
RomanCyklista a kulturista - fakt machr, co se jízdy na kole a posilovny týče :) toho v posilovně nezastaví ani ta největší váha, fakt machr!
ČABiČABi - velmi těžko jde charakterizovat nebo popsat tohoto človíčka - malej, chlupatej hobítek se smyslem pro humor a každou špatnost... Každopádně ho mohu vřele doporučit pro cokoliv! Fakt se s ním člověk jen tak nenudé... :)
GandalfGandalf - na stromě - proč se tenhle človíček jmenuje Gandalf? !!!NEŘEKNU!!! Jedná se o fotku trochu staršího data, nicméně Gandalf vypadá (stejně jako já (a taky aby né, kdy se o nás (Aphrael & Gandalf) říká, že Gándý je mé druhé já)) pořád stejně.
LakyLaky - náš velkej chlůbilek a vejtaha Laky... :) V jeho přítomnosti slyšíte buď jen holky, holky, holky... a nebo - dnes jsem byl zase v posilovně a zvedal jsem... :)
MiMaMiMa - náš polonahý svalovec (člověk ho na AKCI Brejle nevidí jinak než právě takto oblečeného). Tedy abych to doupřesnil, tak i když prší, sněží, prostě cokoliv, vypadá tak, jak je nyní vyfocen.
MsuliMsuli - náš milý Msuli - naše malá (přerostlá) obludka (promiň Msuli, ale nemohli jsme si pomoci). Máte-li hlad, žízeň nebo potřebujete někde zvednout nějaký balvan, tak tento člověk je právě ten pravej! ;)
GhoulNovačisko - dobrá nálada je základ všeho - kdo ho porazí v kuželkách je machr (nejsou však kuželky jako kuželky... některé totiž obsahují zlatavý mok) - je jen na vás, které kuželky si zvolíte.
BombisPetr Bombara - takový velký taťka nás všech... :) Občas ho potrápím tím, že když ho potkám, tak mu řeknu: "Nazdárek taťko. Tak si si nám dnes přinesl? Mimochodem už si byl na pracáku?"
Satan-menSatan-men - tak tohle je prosím člověk, který dokáže spát kolem 22 hodin denně, dokáže na posezení sníst celou sekanou s ohromnou hromadou brambor, vejde se do něj celý bochník chleba, snad tuna knedlíků... sakra, kam on to dává?
ScooteyScootey - mistr break-dance... Zkuste ho překonat!!! I když na to svým vzhledem možná nevypadá, tak dokáže na zemi opravdu divy. Kdo ho neviděl v akci, tak o hodně přišel.
SmíšekSmíšek - střeštiprdlo největší - nejenom, že si stále na někoho dovoluje, ale také stále řve a řve a řve. Jinak se jedná o autora, který velice rád vymýšlí všemožné přežblepty (ať úmyslně či neúmyslně).


     Holky (dívky) - ženský

UpírekBoženka - odpolední relaxace - sedli jsme si na náměstí na lavičku, protože se o nás po dlouhé noci pokoušela únava... :) moc krásná a pohodová dívčina... má smysl pro srandu, legraci i trochu lechtivější témata... vydrží se s vámi bavit opravdu hodiny v kuse!
CalwenCalwen - taková naše malá intelektuálka :) Příjmná dívčina na pokec... Dokonce dokáže poradit s mnoha problémy...
EsterEster - no prostě šílenec... v bazéně se vás to pokusí klidně utopis a sama utopí málem sebe... stále to na Brejlích leze do vody, chodí to na bitvy, chatuje na internetu jak jen to jde... blázen.
InegeldInegeld - moc fajnová dívčina, sice jsem vždycky myslel, že mi spadne stan na hlavu, když do něj pro něco šla, ale to je jediná věc, kterou bych této dívčině mohl vytknout, jinak je opravdu SUPER!!!
MakykyMarkéta - modelka - čím starší, tím je krásnější... ve skutečnosti modelka není (tedy v té době nebyla), ale když už se promenádovala v tom saku, tak jsem si jí prostě musel vyfotit!
MileilaMileila - zvaná také Štěpánka... :)... fotka vznikla po ... (to byste rádi věděli, co?) na mé postýlce v mém pokoji... :) Vím, ateliér to není!
PavlínkaPavlínka - moc, moc stará fotka... doufám, že se její hlavní protagonistka neurazí právě jejím zveřejněním! Osobně si ale myslím, že se nemá dotyčná osoba za co stydět!
RacekRacek - náš malý ptáček jarabáček (tedy Racek). Jinak se jedná o leč mpadší, ale krásnou holku. Nejkrásnější je na ní asi ... (to byste chtěli vědět, co?) - zastavte se na Brejlích až tam zase bude a uvidíte... ;)
ZajdaZajda - velmi milá a krásná provokatérka (bacha na ní - je fakt zákeřná - přikrade se potichounku zezadu a nebo se nenápadně připlíží přímo proti vám a ...). Jinak se jedná o až někdy moc velkou aktivistku.
ZajdaZajda podruhé - začil jsem s touto, na této fotce, smutnou slečnou opravdu dost věcí a i když o tom možná neví, tak mě toho dost naučila nejenom v osobním životě. Je to až k nevíře, kolik toho tito mladí (jsme od sebe věkově vzdáleni cca 5 let) dokážou s námi sem tam udělat. Nicméně ještě jednou za všechno děkuji a posílám symbolickou :-*


     Ostatní - skupinky (grupy) :o)

PohodičkaB. a E. - U Erika doma... Čajíček... Pííívečko... Sexíček...Pohodička... :) Podrobnosti vám nikdy neprozradím, ale můžu říci, že se v ten den stalo ledascos.
Sluníčko a ErikBóža a Erik - loučení před prací (pár týdnů před tím, než nás Erik poslal do...). Miluju loučení s pěknými "holkami"!
PodnikatelkaMartinka, Richard a Simonka - Soukromá střední podnikatelská škola... sákra, to musí být již stará fotečka! jj, tohle bylo vyfocené na slavné burze škol, která se na mnou navštěvované škole každý rok odehrávala (a možná ještě odehrává).
Míša a MartinMíša a Martin - takový lehce portrétní snímek, to víte... bez pořádného fotovybavení nemůžu přeci dělat zázraky, ale snaha byla, ne?
MiškaMíša Picková a Martina - chtělo by to ale ještě nějakou "jinou" fotku! Proč? Protože rád fotím krásné dívky! :) No co... trochu jsem se "rozpovídal".
PlesDeviceDriver, Víťa, Bombis a Turbosnake - při přípravě našeho maturitního plesu, byla to jedna z nejšílenějších akcí vůbec! Ještě dnes na to vcelku živě vzpomínám a kdybych náhodou zapomněl, tak jsem si pro tento případ nechal zhotovit jednou plesové DVD...


     AKCE Brejle

ČABi a žížalČABi a žížal - přistiženi při pití u jejich oblíbeného zlatavého moku! Povšimnětě si krásného výrazu obou brejlařů! :)
Ester a ZajdaEster a Zajda - na stejném místě jako předchozí obrázek... nicméně holky nebyly posilnění zlatavým mokem, ale o trošičku tmavším čajíčkem. Myslím si, že i ten docela obstojně zahřál... :)
OhniváciOhniváci - Noční snímek několika brejlařských pekelníků a jedné pekelnice. Celkem by mě zajímalo, z jakých materiálnů mají ušité oblečení, když vydrží takový žár, ale radši do toho nebudu rejpat. S peklem nechci téměř nic mít... :)
Velká část brejlařstvaVelká část břejlařstva - velká část relativně aktivního brejlařstva...

 

 

Náše bannery:

 

 

 

 

 

 

    

    


 

Poddomény tajemno.net

 

Tajemno.net

moje Tajemno

mapa stránek