Aktualizace

 

Poslední upload fotografií byl proveden 2.6.2008 ve 14:36:42

 

Obsah (počet)

 

V celé sekci Galerie se v tuto chvíli nachází celkem 1392 fotografií

 

Poslední vložená fotografie

 

Toto je poslední vložená fotografie:

 

±10 dalších fotografií

 

BPA 2008 (2.6.)   

BPA 2008 (2.6.)   

BPA 2008 (2.6.)   

BPA 2008 (2.6.)   

BPA 2008 (2.6.)   

BPA 2008 (2.6.)   

BPA 2008 (2.6.)   

BPA 2008 (2.6.)   

BPA 2008 (2.6.)   

BPA 2008 (2.6.)   

 

Kontakty

 

Pokud se snad někdo zajímá o kontakty na Thiefa Aphraela, tak není nic jednoduššího, než si otevřít sekci Kontakty, kde se dočtete o tvůrci této stránky + majitele těchto fotografií téměř úplně vše! :)

 

Zhotovení fotografií

 

Sem tam se stane, že někdo chce udělat nějakou kopii fotografie a to buď digitální (digitální na fotopapír) a nebo klasické (fotopapír na fotopapír)... Cena za klasickou fotografii se pohybuje v řádech cca 7 Kč za fotografii (při procesu je použita digitální úprava fotografie, vloženo na kvalitní fotopapír Kodak). Převod z digitální do klasické podoby je o něco levnější a o něco méně kvalitnější - cena se pohybuje kolem 5 Kč za fotku. K ceně je pak připočítána cena poštovného, popř. příplatek za dobírku!

 

 

 

Fotky autora těchto stránek... :)

 

Já jako čert - no, tak tohle byla fakt nádhera... :) Pokud se nepletu, tak se mamka tak nějak amatérsky snažila zachytit můj překvapený výraz z toho, že me chce někdo fotografovat + určitě chtěla vyfotit ty moje vlásky, které rostly z té čertovské masky... bohužel to ale vypadá, že se jí to moc nepovedlo... no, tak snad příště! :))
Já a můj nečekaně mladší bráška - o této fotografii mnoho fanynek tvrdí, že je nejhezčí nebo jedna z nejhezčích! Co je na tomto tvrzení pravdy, to opravdu netuším. Já se prostě považuji za malého, ošklivého, tlustého a chlupatého hobítka. Komu se to nelíbí, ať... mi dojde třeba pro jahůdky! :) Nebo... ať se mnou zajde do bazénu či na AKCI Brejle a přesvědčí se osobně!
S kladívkama - ach, kladívka... mocná to zbraň na totálně neozbrojeného človíčka (brácha, maminka) nebo zvíře (Zajda, Mileila)... :) Nevýhodou je, že občas pískají nebo cinkají... Výhoda však je, že to s nimi nebolí a proto s nimi můžete mlátit kohokoliv od rána do večera!
V koupelně - no fuj, co to je? To je ale držka! Fakt nechápu, proč to sem cpu! Jo, už vím... to je jako provokace na hlášky od fanynek, jak moc mi to na některých fotečkách sluší. Přeci sem nemohu dávat jen ty nejhezčí fotografie ne? To by byla škoda! Chci, aby mě lidé viděli takového, jaký jsem!
U Lakyho na jeho oslavě 18. narozenin - posilněni alkoholem a asi tunou chlebíčků nás nenapadlo nic jiného, než se vzájemně fotit a to fakt ve všech možných situacích a polohách! No co, alespoň byla sranda (chudinka ta dívčina, která byla s námi)! Sice jsme si ze začátku asi trochu sáli krev, ale nakonec byla ráda, že tam jsme a nejsme potichu! :)
Příprava na velký ohýnek - vidíte za mnou tu trochu větší kupičku dřeva? To byste nevěřili jaké je z toho teplíčko, když se to zapálí! Největší sranda byla, že se to zapalovalo v cca 100m dlouhé štole (úplně na konci). Teplý vzduch se po stropě přesouval ven ze štoly, tak chladnul a vracel se studený a těžký zpět k ohni smíchán s čerstvým vzduchem - prostě a jednoduše jsem tu už málem nebyl a moji kamarádi taktéž!
ScullBreaker a jeho fotografické umění - po několika desítkách neúspěšných pokusech o to, mě vyfotit tak, abych nebyl rozmazán nebo v nějaké špatné poloze (otočen, schovanej, ...)... prostě po hóóóooodně pokusech jsem svolil k tomu, aby se udělaly se mnou nějaké fotografie! Podmínka však zněla, že se vždycky budu nějak xichtit! :)
S cca 50 tisícema - byl jsem z toho trochu rozhozenej, přeci jenom se mi takovýhle prachy neválej denně v klíně, že? Jen je škoda, že nebyly vidět všechny prášulky, který jsem měl v té chvíli u sebe, to by pak byla podívaná... :) no co, hlavně, že byla sranda a že prášulky posloužily k dobrým účelům, že?
Smrtka - fotečka z přípravy na poslední zvonění... kožený kabát jako základ, maska? :) smrtky, píšťalka v puse a nádherná čapka na hlavě! :)) tak a jsem připraven vyrazit do ulic strašit (a hlavně vybírat penízky)! Nicméně úspěch se dostavil! Osobně jsem si vykoledoval kolem 500 Kč, což si myslím je velice solidní výsledek! Tedy hlavně na to, že bylo hnusně, pršelo a ještě jsme za něco málo byly v hospůdce.
U ScullBreakera - njn (no jó, no...) zase ten můj pověstný škleb! Co bych pro kamarády a jednu kamarádku, která stále chtěla nějakou mojí fotografii neudělal, že? Navíc já stejně vždycky říkám, že s úsměvem (se šklebem) jde všechno lépe! Popravdě řečeno... měl jsem z návštěvy Sculla mnoho fotografií, ale né každá se povedla (hold Scull musí ještě trochu trénovat fotografování)! :)
U vodárny na velkém zrezivělém stožáru - kdo zná Českou Lípu, určitě ví, že pod Špičákem je taková malá bílá vodárnička... vedle ní je (tedy v roce 2004 stále byl) takový starý (v rozkladu) stožár. No a ta fotka je právě z vrcholku onoho stožáru! :) Co bych neudělal pro trochu adrenalinu, že? Ale to už je velice dávno, byli jsme ještě mladí a hledali stále nová dobrodružství.
Xicht, můj xicht! - takto to přesně vypadá, když nemám co dělat a někteří lidé škemrají o mé aktuální fotografie... ať si škemrají! :)) No, je sice pravda, že se umím tvářit normálně a často se tak i tvářím, ale člověk to zase nemusí stále přehánět... navíc proč neudělat nějaký škleb, že? Přeci nebudu chodit po světě a nebudu se na každého jenom smát?! To by nebyla sranda.
Začátky - tak toto byly mé první začátky s počítačem! Na fotce mi je něco kolem 6 až 7 let... Prostory na fotografii již dávno nevypadají tak, jak jsou zachyceny na fotografii. Nyní je místo všeho haraburdí úhledná kancelář ředitele muzea v České Lípě! Z těchto důvodů nemohu udělat takovou malou rekonstrukci po 15 letech - jak jsem kdysi dávno zamýšlel!
Se Zajdou - zrovna jsme měli takovou dobrou náladu... různě jsme blbnuli na postýlce a v tom dostala kamarádka (má bývala přítulkyně) nápad, že nám to spolu moc sluší, atd... a že nás vyfotografuje! No a jak to dopadlo se můžete přesvědčit sami na vzniklé fotografii! :) že to nevypadá nejhůře?!
V postýlce - jj, tak to mi bylo.... (už ani nevím), ale určitě hodně málo! Zrovna jsem dostal velmi zajímavou knížku o vesmíru a vše kolem něj (vznik a zánik hvězd, složení planet a různých hvězdiček, apod.) a prostě mě to nějak vzalo. Nyní mě již vesmír nějak extra moc nebere, ale i tak si sem tam rád něco pěkného o vesmírné tematice přečtu! :)
Zamyšlený - tak si tak sedím u mě doma, v mé židličce a přemýšlím, co se bude za pár minutek dít... :) nedělo se nic, tak jsem vzal fotografku, položil jsem jí na zem a udělal několik zajímavých fotografií "detailu"... Detailu obličeje, samozřejmě! Snad jste si nemysleli, že bych fotil i něco jiného?!!!
U cedule na Brejlích - tento skvost kdosi vytvořil na místě, kde se pořádá světoznámá AKCE Brejle... Popravdě řečeno mě to docela rozesmálo. Už od pradávna tomu říkáme Brejle a pak se najde někdo, kdo to pojmenuje Brýle... :) lidi jsou občas divní... :))
Na Spící panně s ... :) - "mojí" nejlepší "kámoškou"... :) Fuj, to zní ale divně, co? Znáte to - já a kámošky... :) Každopádně ČABi si s tvorbou této fotečky docela vyhrál. No jó, no - náš mladý fotograf se nezapře! Snad to nebyla první a poslední společná fotografie. Já chci další a další a ještě další... (to víte, společných foteček není nikdy dost)! :)
Poslední pohled před (smrtí) - abych název trochu poupravil, tak se jedná spíše o poslední pohled "oběti" před tím, než zmáčknu ten zázračný "čudlík". Pak se dotyčná osůbka se následně stane jednou velkou vzpomínkou zvěčněnou na kusu filmového materiálu a později i na papíru... Když se na tuto fotografii dívám, tak se mnohým výbec nedivím, že se nechtějí nechat fotit! :)
Racek, Zajda a Thief Aphrael v hospůdce - naše jedny z nejbláznivějších dívčin na Brejlích. Vždycky je s nimi sranda a někdy i mnohem více (viz Racek alias soukromý polštářek a nebo třeba Zajda a profesionální .... (ale nemusíte vědět všechno)). Jinak řečeno - Zajda a Racek je pro jednoho (a mnohdy i pro dva) chlapy vražedná kombinace! :) A ještě jinak řečeno - bacha na ně!
Já na Spící panně - Tak jsem se chtěl trochu protáhnout na jednom malém kopečku, kterému se zde říká Spící panna a najednou proletělo nademnou letadýlko a ejhle - jsem na fotečce. Sice mi to letadýlko trochu připomínalo ČABiho, ale to už je jedno. Kulatý je to stejně, takže v tom defakto není žádnej rozdíl... :)
Schovanej za ledem - Ády mě chtěl vyfotit ukradenám fotoaparátem, tak se mu úspěšně schovávám za ledem! A že jsem ale krásnej, co? :) Jen tak přemýšlím - kam mi sakriš dal ten človíček moje nožičky? Ády, Ády, Ády... z tebe fotograf asi nikdy nebude... :) Hele, neber si to moc osobně jo? :) (Sakra, kde jsi byl ČABíku, když jsem potřeboval fotečku! :))
S pivama - Další z tzv. brejlařských fotografií. Tahle je obzvláště povedená a tak jsem nemohl jinak než ji zde zveřejnit. Jo a kdyby vás zajímalo, kdo že je to na fotce hned vedle mě, tak je to jeden můj dobrej kámoš, kterej je pro každou srandu a jezdí se mnou na takovéto a podobné akce! Prostě člověk pro každou špatnost a mimochodem je to taky hobit zlodějíček (stejně jako já).
Příšera - No, tak to vypadá, když si zapomenu nějaký ten týden dojít za mojí holičkou kousek od baráku. To víte, to jsou ti líní hobiti zlodějíčci, kterým se vůbec do ničeho nechce! Jen vás prosím o to, abyste tuto fotografii příliš nekomentovali... Kritiku sice snesu, ale né, že to přeženete... :D I když, to tady kritizovat, co? :))

 

 

Náše bannery:

 

 

 

 

 

 

    

    


 

Poddomény tajemno.net

 

Tajemno.net

moje Tajemno

mapa stránek