Lehké dodatky do DrD

 

Šípy

 

Zbraně

 

Zloděj

 

 

 

 

Dračí doupě

 

Toto je jedna z řady her na hrdiny.

Tato hra je určena pro 2-12 hráčů ve věku od 7-77 let. :-)
Ke hraní není potřeba žádná hrací deska, stačí jen vlastní fantasie!
Budete se vžívat do rolí postav z dávných ság a pověstí.
Skutečně se stanete udatnými reky a dobrodruhy, budete procházet cizími světy a prožívat neuvěřitelná dobrodružství.

 

Kdo nikdy v životě nehrál žádnou fantasy hru na hrdiny, to nemůže pochopit a nemůže tomu uvěřit. Zbývá jediná možnost: zkusit projít Dračím doupětem a zažít vše na vlastní kůži.

 

     Z vlastní zkušenosti mohu říci, že tato neobyčejná hra mne velmi zaujala.
Poprvé, když sem se s touto hrou setkal, před několika roky, jsem ji považoval za zbytečnou ztrátu času a vyhozených peněz za všelijaké příručky. Naštěstí přišel jeden můj přítel a zeptal se mě, jestli bych si to aspoň nezkusil zahrát, jestli nezměním názor. Během půl hodinky mi řekl všechno podstatné a začali jsme hrát. Byly jsme celkem 4.
     Ze začátku jsem nevěděl, co mám dělat, nijak sem se neangažoval do jakýchkoliv akci, ale později jsem si přizpůsobil tempu hry a začal sem se pomalu rozehrávat.
     Nyní je situace taková, že jsem pro pár nových kamarádů udělal malé dobrodružství a jako PJ - pán jeskyně, je provádím svými "jeskyněmi".
     Dále bych chtěl o této hře říci, že je výjímečná hlavně v tom, že poskytuje velkou volnost výběru. V jiných hrách jsou hráči vázáni nejrůznějšími pravidly a omezeními, ale tady to je jiné. Dobrodruzi se například dozvědí, že blízkou vesnici ohrožují skřeti. Mohou zareagovat nespočetnými způsoby. Mohou se vydat na pospas osudu, mohou počkat, až nestvůry zničí vesnici, vystopovat je a zlikvidovat jejich doupě, mohou se na ně vykašlat a nebo za sebe poslat partičku vojáků, atd. Možností je zde opravdu nezpočet. Nevěřili by ste, jak zajímavá může být hádka dobrodruhů na vysoké úrovni a třeba cizích postav na téma, kterým směrem se máme na tomto rozcestí dát, apod.

 

Opravdu nechcete zkusit jednu z fantasy her na hrdiny?

 

Desetistěnka

 

 

Náše bannery:

 

 

 

 

 

 

    

    


 

Poddomény tajemno.net

 

Tajemno.net

moje Tajemno

mapa stránek